Skup samochodów Strzelce Opolskie

Nasz Skup samochodów Strzelce Opolskie to firma z doświadczeniem dlatego właśnie my gwarantujemy uczciwą i rzetelną wycenę. Na terenie całych Strzelec Opolskich i okolicznych miejscowości dojeżdżamy błyskawicznie po samochód, który chcą Państwo sprzedać – cała transakcja nie trwa dłużej niż 20 minut. Od ręki płacimy gotówką lub przelewem o ile Państwo sobie tego życzą.

Zawsze sporządzamy umowę kupna sprzedaży oraz wypowiedzenie OC.

Skup samochodów Strzelce Opolskie, dobrze trafiłeś! Chcesz sprzedać / zezłomować samochód?
Zadzwoń! Tel: 661-185-189

 skup-aut-powypadkowych
Skupujemy samochody sprawne i uszkodzone / powypadkowe z całych Strzelec Opolskich i okolic!

Bez względu czy transakcja dojdzie do skutku, wycena auta jest zawsze bezpłatna.

Służymy doradztwem i pomocą zarówno przy zakupie jak i sprzedaży aut.

Bardzo chętnie doradzimy Państwu telefonicznie w kwestiach sprzedażowych lub innych.

 

Jak działa nasz Skup Samochodów?

Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami poprzez telefon: 661-185-189, sms, lub mail: biuro@cennik.skup-samochodow-opolskie.pl a my umówimy się w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu (dom, praca, warsztat itd.).

Nasz Skup


Samochodów to legalnie działająca firma, która oferuje pewną i szybką transakcję. Skupujemy praktycznie wszystkie auta używane, te drogie oraz tanie, samochody sprawne, auta uszkodzone, samochody osobowe, auta dostawcze i terenowe.

n-skup-aut-zlomowanie

Dlaczego akurat nasz Auto Skup


Samochodów?
Będziecie Państwo zaskoczeni ile możecie uzyskać za Swój używany samochód.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczniem w branży motoryzacyjnej i bez obaw można nam zaufać.

Każde auto ma swoją realną wartość zarówno dla sprzedającego jak i kupującego, dlatego zawsze staramy się uczciwie i rzetelnie wycenić Państwa pojazd. Jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje.

Skup


samochodów Używanych obejmuje swoim zasięgiem całe Strzelce Opolskie i okolice, to pewny partner oraz gwarancja sprzedaży auta w realnej cenie. Posiadamy swój transport – jesteśmy w stanie przyjechać po każdy samochód, który mają Państwo do sprzedaży.

n-skup-aut-transport

Rejon który obsługujemy to miejscowości:

Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Praszka, Zawadzkie, Paczków, Niemodlin, Gogolin, Kietrz, Lewin Brzeski, Wołczyn, Głogówek, Otmuchów, Dobrodzień, Byczyna, Kolonowskie, Baborów, Leśnica, Prószków, Gorzów Śląski, Biała, Korfantów, Ujazd.

Nasz Skup Samochodów dojedzie także do każdej mniejszej miejscowości w okolicach Strzelec Opolskich!